top of page
קייטרינג פרידמן - אוכל מוכן לשבת

השליחות שלנו

הכל התחיל לפני טיפה למעלה מ-10 שנים, החלטנו להרים את הכפפה בתחום הקייטרינג לשבת ואירועים. במהלך שנות פעילותנו עבדנו ימים כלילות בכדי לבדל את קייטרינג פרידמן משאר המתחרים באזור. למעשה, הבנו שאין שום "קסם" שיכול לבדל אותנו מהשאר. על מנת להצליח בתחום צריך להתמיד במספר דברים בסיסיים במיוחד.

 

אחד הדברים שאנחנו לא מתפשרים עליו הוא אוכל מחומרים איכותיים ביותר, לא תמצאו אצלנו חומרי גלם "פצועים", כל זה נבנה תוך כדי הידיעה שאוכל טעים העשוי חומרי גלם איכותיים הוא אוכל שכיף להכניס לפה. אך עם זאת, חומרי גלם איכותיים לבדם הם לא המתכון להצלחה. אנחנו שמים דגש על טריות וניקיון האוכל - כל חומרי הגלם עוברים ניקיון בהקפדה יתרה.

והנה אנחנו היום - 12 שנים אחרי

לאחר שפיצחנו את הנוסחה להצלחה, הגענו לאלפי שולחנות וסיפקנו פתרונות מזון איכותי וטעים לגופים רבים אנחנו רק ממשיכים להתפתח.
כיום, החברה מונה כ-30 עובדים מקצועיים ומסורים אשר שמים את הלקוח במרכז בכל אינטראקציה, אנו מאמינים "באהבה על הצלחת" - כל זה לא היה קורה אם לא היינו משמרים את ההווי המשפחתי והאישי בעבודה.

 

הצוות שלנו מגוון וניתן לראות בו את כל צבעי הקשת. אחת הבדיחות שחוזרות על עצמן בקרב לקוחות שלנו היא - "איך פרידמן מצליחים לעשות דגים מרוקאים כל כך חריפים?" התשובה היא מאוד פשוטה, המטרה שלנו היא לגעת בכמה שיותר טעמים מכמה שיותר מקומות כאשר כל אחד מהעובדים שלנו נותן את הטאץ' אפ האישי שלו לכל מנה, כך אנחנו מגיעים לכל קצוות החברה הישראלית.

 

קייטרינג פרידמן בעל תעודת כשרות מחמירה מטעם כשרות חב"ד.

"מחר שבת, מחר שבת
שבת מנוחה!"

אנחנו בטוחים שזימזמתם כרגע את השיר בעודכם קוראים את הכותרת, אך האם אתם באמת מתייחסים לשבת שלכם כאל שבת מנוחה?

כשהתחלנו את דרכנו בסניף במגדל העמק אנשים רבים התקשו לקבל את העובדה שמגיע להם לנוח בשבת, טוב אנחנו לא מאשימים אותם. מגדל העמק ידועה כמקום השם דגש על חשיבות הבישול ביתי. לקוחות רבים היו מסתירים את העובדה שהם קונים אוכל מוכן לשבת, חלקם אפילו ביקשו שנייצר שקיות אטומות כך שהשכנים לא יוכלו לראות את תכולת השקית. אגב, כל זה כבר נחלת העבר, 10 שנים אחרי - קייטרינג פרידמן מלא בכל שעות היום, הקייטרינג הפך להיות מעין "אבן דרך" באזור ויש כבר את רשימת המכורים הכבדים לקייטרינג. אגב, הקטע עם השקיות כבר לא כך קיים.

 

אז אנחנו שואלים אתכם, למה שלא תקחו אתנחתא קצרה מכל השבוע הזה? עמלתם קשה במשך כל השבוע, אתם לא חושבים שהגיע הזמן שלכם לנוח? אנחנו לא רואים סיבה אמיתית שתקומו מוקדם ביום שישי, תשברו את הגב שלכם עד 10 דקות לפני כניסת שבת על מנת להגיש אוכל חם וטעים - כל זה יכול להיפתר ממש בקלות. קייטרינג לשבת פרידמן שמה דגש על איכות וטעם תוך כדי הקפדה על ניקיון, המגוון הוא כל כך גדול שברגע שתתחילו פשוט לא תוכלו להפסיק.

קייטרינג פרידמן - אוכל מוכן לשבת

מה אם היינו אומרים לכם שבנוסף אנחנו גם חוסכים לכם?

זה פשוט מאוד, אם אנחנו מפשטים ומחשבים את עלות סעודת השישי אנחנו בקלות נגלה שאנחנו חוסכים כסף לעומת המצרכים שקונים בסופר. כל זה עדיין לפני שדיברנו על הזמן היקר שנלקח מאיתנו, זמן שאפשר להמיר אותו לזמן משפחתי. אנחנו מאמינים בכל ליבנו שמה שאנחנו עושים הוא שליחות ומשווים את סעודת השישי למוצר צריכה בסיסי, מה שגורם למחירים שלנו להיות זולים ביותר. לדוגמא, זוג יכול להרכיב לעצמו שניים או שלוש סעודות לשבת ב - 300 ש"ח, משפחה בת ארבע נפשות תוכל להרכיב את כל סעודת השבת ב - 450 ש"ח ולהבטיח שכל בני המשפחה יהיו שבעים ומרוצים.

אגב, לא רק בשבת - קייטרינג פרידמן

הקו המנחה שלנו - איכות וטריות

אם הגעתם עד לפה, אתם כבר הצלחתם להבין מי אנחנו. אנחנו לא מתפשרים על איכות וטריות. קייטרינג פרידמן מבשל כל יום ביומו אוכל טרי, כל האוכל המוגש נעשה יחד עם כל האישורים הרלוונטים ממשרד הבריאות, אישורים וטרינריים, כשרות מהודרת ונרכש על ידי יצרנים מוכרים ומובילים בתחום.

 

למרות שאנחנו פועלים בכל השדות ומספקים אוכל לחילוניים ודתיים כאחד, אחד הנושאים החשובים לנו ביותר הוא הכשרות. קייטרינג פרידמן הוא קייטרינג בשרי כשר למהדרין בעל כשרות בהכשר הרב ישראל יוסף הכהן הנדל ורבנות מגדל העמק. אנחנו מעסיקים משגיח כשרות צמוד במשרה מלאה במשך כל שעות פעילות העסק.

כולם באזור מכירים אותנו בכלל האוכל הטעים שלנו לשבת, עם זאת אנחנו פועלים גם במישורים אחרים. אנחנו מספקים גם מנות אוכל חמות למפעלים ומוסדות על בסיס יומיומי, כמו כן אנחנו עושים אירועים בכל הארץ - בריתות, בר מצוות, חינות, מסיבות אירוסין והרשימה עוד ארוכה...

 

אנחנו מאמינים שאתם לא צריכים להתעסק בתפעול ביום האירוע שלכם ואנו דואגים גם לשירותי עריכה יחד עם שירות מלצרים מלא. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למהפכה שהתחלנו בתחום האוכל המוכן ולהזמין עוד היום. מחכים לראותכם!

קייטרינג פרידמן - אוכל מוכן לשבת
bottom of page